+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Solární pouliční osvětlení

GateSea solární GateSea Solární pouliční světlo, 3-Mode nastavení, lithiová baterie, široký úhel osa 4-úprava pro optimální slunečního světla, Fit Max tyčky průměru 3"· · · · nastavení režimu 3. Zelený LED indikátor: soumraku do svítání osvětlení PIR senzor nefunguje. MODRÝ LED indikátor: funkce PIR...

Product Details

GateSea solární

GateSea solárníPouliční světlo, 3-Mode nastavení, lithiová baterie, široký úhel osa 4-úprava pro optimální slunečního světla, vešel Max průměr tyče 3"

·image001.jpg

·image003.jpgimage005.jpg

· nastavení režimu 3. Zelený LED indikátor: soumraku do svítání osvětlení PIR senzor nefunguje. MODRÝ LED indikátor: PIR funkce je aktivována, dim mode 165 lumenů, plný jas 1300 lumenů. ČERVENÝ LED indikátor: PIR funkce je aktivována, světlo je zapnuto při detekci pohybu, bez pohybu žádné světlo / úplná tma.

· Maximální tyč průměr 8 cm (3 palce). Určen pro 3-4 (10-13 metrů) pól metru; 6-8 metrů (20-26 metrů) vzdálenost mezi pólu k pólu.

· 4osa otáčení umožňuje optimální slunečnímu záření během sezónních změn; umožňuje úpravu oblasti lehké krytí.

· Vybaveny Lithium baterie pro zvýšenou bezpečnost, silná tepelná stabilita, tolerance k násilí, vysoký Jmenovitý proud a 1500 cyklu života.

· Nezapomeňte poplatek A1080X na plném slunci 8 hodin před použitím. Když A1080X neprovádí podle nastavení, vypněte systém a na plném slunci se za 3 dny před použitím. Nízká kapacita akumulátoru zakazuje systém fungovat normálně. Světlo se rozsvítí pouze v noci.

 

Popis výrobku

Přínosy & rysy:
a) elektroinstalace příkop - alfa 1080 X není nutné spouštět podzemní drátu z nejbližší elektrického transformátoru do systému osvětlení.
(b) hloubení - protože alfa 1080 X je zcela samostatná, soběstačný solární veřejné osvětlení / solární povodňových světlo / sluneční světlo pólu vlajku, není třeba platit dodatečné náklady na výkopy pro podzemní vedení.
(c) nahrazení terénní úpravy - protože máte rovnátka k instalaci Alpha 1080 X, neexistuje žádné dodatečné náklady pro výměnu a opravy z důvodu, že je roztrhané během procesu trenching.
(d) práva k užívání pozemků - bez potřeby vnější spojení, atd., alfa 1080 X vám umožní, venkovní uživateli poskytnout konzistentní a cenově dostupné osvětlení pro osvětlení míst bez nutnosti jednat s vlastníky pozemků na jejich vlastnost pro podzemní vedení a terénní úpravy.
(e) žádná elektroměr - s alfa 1080 X není třeba metr osvětlovací systém. To znamená, že náklady na nákup a instalaci metr a elektrické připojení poplatky.
(f) žádné elektrické využití a poptávky poplatky - protože alfa 1080 X je zcela solární powered, není nutné platit za spotřebu energie.
(g) LED světlo životnost více než 50 000 hodin - ušetřit žárovky výměna, údržba a instalace.
Lithiové baterie jsou vyráběna podle vysokých standardů pro aplikace s vysokým výkonem, bezpečnost, silnou tepelnou stabilitu, toleranci vůči zneužívání, vysoký Jmenovitý proud a 1000 cyklu života. Lithiové baterie jsou recyklovatelné.
Balíček obsahuje: 1 * Solární pouliční svítidlo s vestavěný Lithium baterie, držák

Tyč není součástí dodávky.
Světlo není možné zapnout během dne a rozsvítí se jen v noci.

image007.png 

 Technické informace

Značka

Solární světlo Mart

Číslo dílu

SLM901350

Váha zboží

4,5 liber

Rozměry výrobku

6.1 x 3,9 x 15 palců

Baterie

1 lithium ion baterie. (součástí balení)

Klasifikace osvětlení prostoru

IP65

Sestavený výška

15 palců

Dělší

6.1 palce

Sestavený Šířka

3.9 palce

Kolekce

ALFA

Barva

Bílá

Materiál

Sklo, kov, plast

Dokončit

bílé lakované

Počet světel

1

Obsažené komponenty

Baterie součástí

Napětí

5 voltů

Zvláštní použití

Venkovní osvětlení, pouliční lampy, pouliční lucerny

Upínací prvky

Zelený LED indikátor: soumraku do svítání osvětlení PIR čidlo nemá ani funkci., modrý LED indikátor: PIR funkce je aktivována, dim mode 165 lumenů, plný jas 1300 LM., červený LED indikátor: PIR funkce je aktivována, je světlo zapnuto, když je detekován pohyb, ne pohybu žádné světlo / úplnou tmu., ve všech třech nastavení, pouze rozsvítí světlo v noci., maximální průměr tyče 8 cm (3 palce)., pro 3-4 metru (10-13 metrů) pól a 6-8 metrů (20-26 metrů) vzdálenost mezi pól pól., 4osa rotace držák.

Směr světla

Nastavitelný

Napájecí zdroj

Solární

Vyberte si styl

Tlačítko

Baterie součástí balení?

Ano

Vyžaduje baterie?

Ano

Typ žárovky

LED

Světelný tok

1300 lm

Příkon

10 w

Barevná teplota

5500 kelvinů


Hot Tags: sluneční světlo ulici, výrobců, dodavatelů, nejlepší, levné, Koupím, Cena, na prodej
Související produkty
Inquiry