+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Vše v jednom slunečním světlem

Solární pouliční světlo // HEX 780X Solar Street Light (teplá bílá LED) // Nastavení výkonu na 3 úrovně // Vyhovuje průměru maximálního pólu 2,5 "· Tři úrovně uživatelsky definované nastavení výkonu: High-Normal-Low pro 3-7-12 Doba provozu osvětlení je vybavena lithiovou baterií pro delší nabíjecí cyklus proti ...

Product Details

Solární pouliční světlo // HEX 780X Solar Street Light (teplá bílá LED) // Nastavení výkonu na 3 úrovně // Vyhovuje průměru max. Pólu 2,5 "

图片35.jpg图片36.jpg图片37.jpg

· Tři úrovně uživatelsky definované nastavení výkonu: High-Normal-Low pro 3-7-12 hodin provozu. Je vybaven lithiovou baterií pro delší nabíjecí cyklus s běžnou baterií. Vyrobeno pro venkovní použití, IP65.

· Maximální průměr pólu 6 cm (2,5 palce). Určeno pro montážní výšku 2,0 až 2,5 metru (6 - 8 stop) a vzdálenost mezi 3 až 4 metry (10 - 13 stop) pro dosažení optimálního pokrytí světla.

· Teplá bílá LED dioda pro neinvazivní noční osvětlení pro přidání další vrstvy obvodové bezpečnosti. Matné čočky s geometrií vyzařují futuristický a současný dotek. Dodává se s nerezovými šrouby a maticemi vyrobenými podle mezinárodních standardů GB / T818 a DIN934. Šrouby a matice z ušlechtilé oceli se zapadají do držáků u.

· Před použitím se ujistěte, že jste nabíjeli HEX 780X na plném slunci po dobu 8 hodin. Pokud zařízení HEX 780X nevykonáváte podle nastavení, vypněte systém a nabíjejte 3 dny před použitím v plném slunci. Nízká kapacita baterie zabraňuje normálnímu fungování systému. Světlo se rozsvítí pouze v noci.

· Volitelně: Koupit 3-pack magnet (není součástí tohoto světla) s před-fab šroub pro zvýšení pružnosti instalace. Dobré pro montáž na povrch železa, kde není požadováno vrtání. Po dlouhém kontaktu na slabé adhezní ploše může dojít k odlamování laku při odstraňování magnetů.

Popis produktu

Výhody a funkce:
a) Elektrické zapojení - pomocí HEX 780X nepotřebujete podzemní vodič od nejbližšího elektrického transformátoru k osvětlovacímu systému.
b) Tažení - Vzhledem k tomu, že HEX 780X je zcela samostatný, samostatný systém Solar Wall Light / Solar Flood Light, nemusíte platit dodatečné náklady na vykopávání příkopů pro vaše podzemní vedení.
c) Náhradní krajinářství - protože nemusíte vykopávat instalaci HEX 780X, nevznikají žádné dodatečné náklady na výměnu a opravu zeminy, která se během procesu výkopu roztrhá.
d) Práva na užívání pozemků - HEX 780X vám umožní, aby uživatel venkovního prostředí poskytoval konzistentní a cenově dostupné osvětlení místům osvětlení, aniž by bylo nutné vyjednávat s vlastníky nemovitostí o využití jejich majetku pro podzemní vedení a terénní úpravy.
e) Žádný elektrický měřič - S HEX 780X není potřeba měřit váš osvětlovací systém. Znamená to, že ušetříte náklady na nákup a instalaci měřicího přístroje a poplatky za elektrické připojení.
f) Žádná elektrická spotřeba a náklady na spotřebu - Vzhledem k tomu, že HEX 780X je plně solární, nemusíte platit za elektrické používání.
g) doba životnosti LED světla přesahuje 50 000 hodin - ušetříte náklady na výměnu žárovky, údržbu a instalaci.
Lithiové baterie jsou vyráběny podle vysokých standardů pro vysokovýkonové aplikace, bezpečnost, vysokou tepelnou stabilitu, odolnost vůči zneužití, vysoký proud a životnost 1000 cyklů. Lithiové baterie jsou recyklovatelné.
Balení obsahuje: 1 * sluneční svítidlo; 2 * šrouby; 2 * ořechy
Pole není zahrnuto.
Světlo se rozsvítí pouze v noci.

Technické údaje

Značka

Sluneční světlo Mart

Číslo součásti

SLM65730SL

váha předmětu

2,5 liber

rozměry produktu

6,8 x 2,4 x 11,8 palců

Baterie

1 Lithium iontové baterie vyžadují. (zahrnuta)

Klasifikace osvětlení prostoru

IP65

Montovaná výška

11,8 palců

Sestavená délka

6,8 palců

Sestavená šířka

2,4 palce

Sbírka

HEX

Barva

Bílý

Materiál

Sklo, kov, plast

Dokončit

Bílá malovaná

Zahrnuté součásti

Baterie jsou součástí dodávky

Napětí

5 voltů

Specifické využití

solární osvětlení, sluneční světlo, solární bezpečnostní světlo, billboard světlo

Vlastnosti příchytky

3-úrovňové uživatelsky definované nastavení výkonu: High-Normal-Low pro 3-7-12 hodin osvětlení, Navrženo pro montážní výšku 2,0 - 2,5 m a 3-4 metry (10 - 13 stop) vzdálenost mezi každým světlem pro optimální pokrytí světla, vhodná pro maximální průměr pólu 6 cm (2,5 palce), 2 800 Kelvin teplá bílá LED, Vestavěná pro venkovní použití, IP65

Směrová světla

Nastavitelný

Zdroj energie

sluneční

Přepnout styl

Stiskněte tlačítko

Baterie jsou součástí dodávky?

Ano

Potřebné baterie?

Ano

Typ žárovky

VEDENÝ

Světelný tok

975 lm

Příkon

6 wattů

Příkon

6 wattů

Vlastnosti žárovky

Stmívatelné

Teplota barvy

2800 Kelvina


Hot Tags: vše v jednom solárním pouličním osvětlení, výrobce, dodavatelé, nejlépe, koupit, levné, cena, na prodej
Související produkty
Inquiry