+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

580 x svítidlo solární bezpečnostní

580 x svítidlo solární bezpečnostní

580 X solární bezpečnostní světlomet s Standalone PIR čidlo a Lithium baterie, 730 Lumen plný jas, 3 režimy osvětlení, jako povodňových světlo a širokoúhlý reflektor · 6 w 84 KS LED vyrábějící 730 lumen (plný výkon režim) po aktivaci Guardian PIR čidlo. Normální provoz nebo...

Product Details

580 x solární bezpečnostní světlomet s Standalone PIR čidlo a Lithium baterie, 730 Lumen plný jas, 3 režimy osvětlení, jako povodňových světlo a široký úhel reflektorů

 

图片30.jpg 

 

· 6 w 84 KS LED vyrábějící 730 lumen (plný výkon režim) po aktivaci Guardian PIR čidlo. Normální provoz nebo dim režim s 55 lumenů (soumraku do svítání nebo 7-12 hodin). Samostatné PIR snímač pohybu umožňuje rozšířené oblasti působnosti, zatímco režimu intenzity osvětlení eliminuje celkem tmavá skvrna. Plný jas 730 lumen zůstat na jednu (1) minutu.

· NOVÉ vylepšené funkce: 3 světelné režimy. ZELENÁ LED: Soumraku do svítání (normální reflektoru). PIR senzor nefunguje, když je tento režim. MODRÁ LED: Pohybu PIR spustil plný jas (730 lm), normální jas je 55 lm. : Červená světlo nesvítí žádný pohyb (úplná tma). Kontrolka svítí, když je aktivován PIR čidlo. Ve všech výše uvedených pracovních režimů pouze přijde na světlo v noci (nebo kdy den zhasne). Nelze zapnout světlo během dne čas.

· Samostatné PIR pohybový senzor detekce v rozsahu 10-12 m, 180 stupňů. 2500 mAh Lithium baterie bank. Lithiová baterie má silná tepelná stabilita, dobrá odolnost k týrání, vysoký Jmenovitý proud a 1000 cyklu života.

· Instalován během několika minut. BONUS: Delší kabel na PIR pohybu senzor *** takže celková délka kabelu pro PIR pohybový senzor 3 metry.

· Přizpůsobené a poháněn vysoce účinné Super buňky průmyslový stupeň 2 watty hliníkový rám solární panel (kompaktní design). Pomocí vysoce účinné LED driver k podpoře konstantní výkon. Prostor je design, die cast a vodotěsný IP65. Solární bezpečnostní světlo je navržen s litiny bydlení a jiné tvarovky z nerezové oceli pro sílu a proti korozi.

 

 

图片31.jpg图片32.jpg图片33.jpg 

Popis výrobku

Přínosy & rysy:
a) příkop elektroinstalace - s opatrovníkem 580 X není nutné spouštět podzemní drátu z nejbližší elektrického transformátoru do systému osvětlení.
(b) hloubení - protože Guardian 580 X je zcela samostatná, není třeba platit dodatečné náklady na výkopy pro podzemní vedení.
(c) nahrazení terénní úpravy - protože máte rovnátka k instalaci Guardian 580 X, neexistuje žádné dodatečné náklady pro výměnu a opravy z důvodu, že je roztrhané během procesu trenching.
(d) práva k užívání pozemků - bez potřeby vnější spojení, atd., Guardian 580 X vám umožní, venkovní uživateli poskytnout konzistentní a cenově dostupné osvětlení pro osvětlení míst bez nutnosti jednat s vlastníky pozemků na jejich vlastnost pro podzemní vedení a terénní úpravy.
(e) žádná elektroměr - s the Guardian 580 X není třeba metr osvětlovací systém. To znamená, že náklady na nákup a instalaci metr a elektrické připojení poplatky.
(f) žádné elektrické využití a poptávky poplatky - protože Guardian 580 X je zcela solární, není nutné platit za spotřebu energie.
(g) LED světlo životnost více než 50 000 hodin - ušetřit žárovky výměna, údržba a instalace.
Lithiové baterie jsou vyráběna podle vysokých standardů pro aplikace s vysokým výkonem, bezpečnost, silnou tepelnou stabilitu, toleranci vůči zneužívání, vysoký Jmenovitý proud a 1000 cyklu života. Lithiové baterie jsou recyklovatelné.
Samostatné Guardian PIR čidlo funkce: ovládání LED světlo výstup z režimu plný jas (730 lumen) k režimu (55 lumenů) v závislosti na detekci pohybu po celém světlo.
Balíček obsahuje: 1 * svítidlo, 1 * solární panely, 1 * PIR čidlo.

Technické detaily

Číslo dílu

SLM90730-2

Váha zboží

2.8 bouchat

Rozměry výrobku

6.5 x 4 x 7,7 palců

Číslo modelu položky

SLM90730-2

Baterie

1 lithium ion baterie. (součástí balení)

Barva

Bílá

Styl

Moderní

Dokončit

Bílá a matný hliník

Materiál

Světlo svítidlo - litiny a temperované sklo, solární Panel - hliníku a tvrzeného skla, PIR čidlo - ABS plast, 5 m Vodotěsný kabel mezi solárním panelem a světlomet, 3 meter Vodotěsný kabel mezi solárním panelem a PIR snímač pohybu

Vzor

Moderní

Tvar

Obdélníkové

Napájecí zdroj

Solární

Napětí

6 voltů

Příkon

6 w

Způsob instalace

Montáž na povrchu pevných látek

Množství položky balíček

1

Počet kusů

1

Typ žárovky

LED

Připojte profil

Vyčnívající

Vyberte si styl

Tlačítko

Speciální funkce

A) GUARDIAN 580 X solární bezpečnostní reflektor je určen pro obchodní jakost osvětlovací systémy, obytné ulice, parkoviště, venkovské oblasti osvětlení, dock světlo, osvětlení parku, vojenské & civilní bezpečnostní oblasti osvětlení, B) samostatný Guardian PIR snímač pohybu funkce, že automaticky řídí LED světlo výstup z režimu plný jas (730 lumen) k režimu (55 lumenů) v závislosti na detekci pohybu po celém světlo. Toto kolísání intenzity osvětlení zachovává energie baterie a také slouží ke zvýšení bezpečnosti Společenství odrazuje nespolečenský aktivita pozdě v noci a brzy ráno kde jsou nainstalovány tyto světla, C) plný jas 730 lumen pobytu na jeden (1) minutu, D) 5 meter Vodotěsný kabel mezi solárním panelem a světlomet, vodotěsný kabel 1 metr mezi solárním panelem a PIR čidlo, E) Celková délka kabelu pro PIR čidlo 3 metr., F) nové vylepšené funkce: 3 světelné režimy., G) Zelený LED indikátor: soumrak Dawn (normální reflektoru). PIR senzor nefunguje, když je tento režim., H) modrý LED indikátor: pohybu PIR spustil plný jas (730 lm), normální jas je 55 lm., já) červený LED indikátor: světlo vypnuté, když žádný pohyb (úplná tma). Světlo svítí, když je aktivován PIR snímač pohybu., J) ve všech výše uvedených pracovních režimů, jen přijde na světlo v noci (nebo kdy den zhasne). Nelze zapnout světlo během dne čas.

Využití

Svítidlo venkovní bezpečnostní

Obsažené komponenty

Spínač

Baterie součástí balení?

Ano

Vyžaduje baterie?

Ano

Typ baterie buňky

Lithium-iontová

Popis vlas

Lithium-iontová


Hot Tags: 580 x solární bezpečnostní světlomet, výrobci, dodavatelé, nejlepší, levné, Koupím, Cena, na prodej
Související produkty
Inquiry