+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Sluneční železniční kamera

solární bezpečnostní kamera venkovní Popis produktu Sluneční kamera Sunwebcam Solar 4G IR PTZ je výkonné, snadno použitelné, plně samostatné řešení pro sledování HD (HD) až Ultra HD (UHD). Systém je vybaven tak, aby poskytoval efektivní vzdálené místo, 24/7 denní / noční dohled pro ...

Product Details

solární bezpečnostní kamera venkovní

popis produktu

Sluneční kamera Sunwebcam Solar 4G IR PTZ je výkonné, snadno nasazené, plně samostatné řešení pro sledování HD až Ultra HD (UHD). Systém je vybaven tak, aby poskytoval efektivní vzdálené místo, 24/7 denní / noční dohled pro nejnáročnější aplikace všude, kde je k dispozici celulární pokrytí 4G. Základní systém solárních PTZ kamer ZTN4GSD-200 je vybaven síťovou infračervenou PTZ kamerou, která dodává skutečné 1080p HD video i v 0 luxu (bez světla) díky integrovanému vysokofrekvenčnímu infračervenému osvětlení LED. Zařízení vybavené kamerou Micro SD nebo Micro SDHC na přístroji s volitelným integrovaným NVR umožňuje flexibilní možnosti správy s vynikajícími schopnostmi nahrávání. Obě technologie WiFi a 4G Cellular Connectivity jsou vybaveny univerzální podporou pro většinu operátorů po celém světě. Široký výběr možností dálkového monitorování od webového rozhraní až po CMS / NVR Software a Mobile Viewing Apps jsou také na dosah ruky. Vestavěné pro robustní aplikace a opravdovou všestrannost, uživatelé mohou identifikovat a sledovat cíle na vzdálených místech v naprosté tmě na velké vzdálenosti odkudkoli i jejich chytrý telefon. Úplně Solar Powered je snadno instalovatelný a dostupný s nespočetnými možnostmi, které vám pomohou dosáhnout všeho od dozoru, zabezpečení až po nahrávání Time-Lapse a dále.

Sunwebcam ZTN4GSD-200 Hlavní vlastnosti:

Plně solární, samostatný infračervený HD PTZ bezpečnostní kamerový systém

1080p HD video při rychlosti 30 snímků / s nebo 720p při rychlosti 30 snímků za sekundu

H.264 a MJPEG (nová volitelná verze H.265)

Objektiv s automatickým zaostřením s 5násobným optickým zoomem (další dostupné možnosti)

Integrovaná infračervená IR LED

Robustní univerzální hardwarový hardware 4G LTE (služba není poskytována *) Plus externí vše-v-jednom Omni-anténa

Obsahuje plně funkční webové rozhraní a bezplatný software NVR / CMS pro mobilní aplikace

Podporované iPhone, iPad, Android, PC a MAC

Kompletní sledování při živém prohlížení, nahrávání, vyhledávání, přehrávání, exportu

Podporuje palubní ukládání a detekci pohybu, Volitelné IVS Video Analytics

Podpora dvoukanálových zvukových mikrofonních reproduktorů, sirén, LED bodových světel, alarmů I / O a relé zařízení

Podpora systémů Sunwebcam Linux a PC NVR (volitelné)

Podpora sjednocených návrhů pro více systémů

Volitelné monitorování dálkového napájecího systému

Volitelná alternativní bezdrátová komunikace - rozšiřitelná

Volitelná schémata barev barev, práškové lakování atd. Černobílé nebo bílé standardní barvy

Volitelný systém Segmentový pól třídy Sunwebcam pro provoz

Volitelné inteligentní baterie na bázi lithia jsou nyní k dispozici pro bezkonkurenční výkon a dlouhou životnost

Možnosti na zakázku k dispozici na vyžádání - Podpora On-Going Remote Support Included

High Definition až Ultra HD (UHD) Vysoce výkonný dohled:

Sluneční kamerový systém společnosti Sunwebcam pomáhá poskytovat vysoce výkonné, zcela samostatné operace s PTZ kamerou s efektivními náklady a působivým nastavením funkcí, jakými jsme nikdy předtím neviděli. Vestavěný v několika verzích, standardní IP kamery Pan / Tilt / Zoom IP se vyznačují nejlepšími vlastnostmi v oboru. Dále vybavená automatickým nastavením inteligentního IR LED Array párovaného s objektivy s 5x optickým zoomem vám téměř říká vše, co potřebujete vědět. Takové IR granty Night Vision vzdálenosti více než 400 ft jsou standardní modely. Série ZTN4GSD-200 dodává dokonce v základním modelu a v sortimentu inteligentních funkcí z nastavení fotoaparátu, jako je WDR, až po uspokojení vysokorychlostní přesnosti pro živé sledování, vyhledávání, přehrávání a export, které lze snadno dosáhnout. Výkonnost obrazu, skutečná uživatelská přívětivost, různé schopnosti, jako je RTSP live streaming, se dají dohromady za vynikající výsledky.

Built for Unfailing, robustní, ale modulární požadavky:

Sluneční kamera Suntebcam ZTN4GSD-200 Solar IR PTZ kamerový systém určuje nový standard v dálkovém monitorování. Všechny součásti jsou konstruovány pro drsné prostředí, jako je robustní hardwarový hardware s podporou 4G a Wi-Fi, až po Rugged Power System Equipment, a to dokonce i na volitelných počítačích na bázi PC nebo Linux NVR. Díky tomu je design stále modulární, zákazníci mohou požadovat širokou škálu doplňků, které nabízíme, ať už se jedná o snímače, mikrofony, reproduktory, LED světla, bezdrátové dálkové relé I / O a dál. Každý aspekt je profesionální a je navržen tak, aby poskytoval špičkovou a spolehlivou ochranu videa po mnoho let. Systémy se mohou na přání snadno přizpůsobit pomocí alternativních nebo více vrstev bezdrátových nebo jiných možností komunikace, více kamer, nebo PTZ a další je snadné pomocí odborníků společnosti Sunwebcam.

Sunwebcam Superior Intelligence:

Experti společnosti Sunwebcam vyrábějí modulární specializovaná řešení, která umožňují bezpočet změn a přizpůsobení tak, aby vyhovovaly všem potřebám aplikací. Ať už je to instalace jednoho nebo více systémů ve vzdálené oblasti, ve staveništi nebo v celém městě dohledu Sunwebcam Experts nabízí špičkové systémy a zkušenosti pro dosažení vašich cílů hladce. Kontaktujte náš přátelský personál a dozvíte se více o mnoha výhodách, které nabízíme. Ať už je to flexibilní instalace, nejmodernější kodeky jako H.265 na operační požadavky na protokoly SDK nebo open-platform, řešení společnosti Sunwebcam pokrývají nejširší nabídku možných moderních možností.

Všechny typy použití včetně kontroly aktivního a zpětného sledování, zabezpečení, sledování, záznamu po uplynutí doby platnosti, upozornění, upozornění, ovládání vstupu a výstupu pro komunikaci a vzdáleného relé a další


Hot Tags: solární železniční kamery, výrobci, dodavatelé, nejlepší, koupit, levné, cena, na prodej
Související produkty
Inquiry