+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Solární venkovní bezpečnostní kamera

Solární venkovní bezpečnostní kamera balíček seznam solární Panel x1 4 G Camera x1 rámu x2 držák pro x2 zásobníku pro úhel x2 nerez stuha x6 U kruhu (89 mm) x2 U kruhu (140 mm) x2 příslušenství (šrouby, podložky, oříšky...) Technické informace aplikace konstrukce 100 % solární & bezdrátové,...

Product Details

Solární venkovní bezpečnostní kamera

图片6.png

Seznam balíčků

Solární Panel x1

4G fotoaparát x1

Držák x2

Držák na stožár x2

Držák pro úhel x2

Nerezové stuha x6

U prstenu (89mm) x2

U prstenu (140mm) x2

Příslušenství (šrouby, podložky, oříšky...)

图片7.jpg

Technické informace

图片8.png

Aplikace

Stavebnictví

图片9.jpg

100 % solární & bezdrátové, založených na webu a instaluje se do 20 minut. Umožnění uživatelům přistup ke kamerám z libovolného PC nebo mobilní zařízení přes webový prohlížeč. Jednoduché řešení pro téměř každé místo pod sluncem, zlepšení projektu kvality a projektového řízení.


Agricluture

图片10.jpg

Ranče a farmy jsou vzdálené a WiFi a rozvodnou síť obecně nejsou available.100% solární pohon podporuje cameraworking 24/7/365! Cloudové služby a webové aplikace umožňují přihlášení z libovolného počítače nebo chytrého telefonu k vzdálenému sledování výstrah.


Dopravní & silnic

图片11.jpg

Malé rozměry a nízká hmotnost z systemallows je umístěn na stávající infrastrukturu, jako jsou světle Poláci, dopravní Poláci, mosty, stromy. Cloudová služba poskytuje kompletní správu kamer, odkazy na stránky veřejného zobrazení pro aktuální dopravní situaci.


Města & veřejných prací

图片12.jpg

Subwebcamconsume 1/5 až 1/10 moc tradičních kamer na dálku díky jedinečné, patentované úsporným Integrovaná elektronika design. To umožňuje fotoaparát pracovat dlouhou dobu poté, co jednou solární platí.


Ropy & plynu monitorování životního prostředí

图片13.jpg

Sunwebcam je bezdrátové surveill ancecameras, určené pro náročná prostředí, s robustní do každého pocasí skříně tlakem má krytí IP67. Je to úplně samostatný, s krátkým kabelem k ceně solární panel.


Monitorování životního prostředí

图片14.jpg

100 % bezdrátový/solární data a image kolekce. Cloudová služba poskytuje komplexní řešení pro ekologické inženýry a vědce, zaměřit se na data.


Powerline inspekce

图片15.jpg

Vzdálené sledování a bezpečnost rozvodné sítě elektrické energie je stejně důležitá jako vždycky. Sunwebcam a cloudová služba poskytuje end-to-end řešení pro vzdálené monitorování elektrických rozvoden a dalších oblastech kritické infrastruktury. Bohatou sadu funkcí poskytuje protokolování dat, upozornění a alarmy a obraz archiv.


Dam

图片16.jpg

Ideální pro venkovní použití, pomáhá sledovat zejména ve velkých oblastech bez elektrické sítě nebo stráže, jako jsou přehrady, nádrže, hnědák, atd. Šetří náklady na typické řešení zahrnují drahé komunikační infrastruktury a bezpečnosti náklady.


Hot Tags: Solární venkovní bezpečnostní kamery, výrobců, dodavatelů, nejlepší, levné, Koupím, Cena, na prodej
Související produkty
Inquiry