+86-760-87808162sales@gatesea.com

O nás

Domů > Služba

CLOUDOVÉ SLUŽBY
Naše mobilní aplikace je dovoleno připojit přímo k našim cloudovým službám poskytuje zjednodušené ovládací prvky kamery softwaru a funkcí. Pro ty lidi, kteří jsou vždy na útěku náš software mobilní aplikace usnadňuje pro vás až k zůstat denunciant. Zobrazit, připojit a ovládat váš mobilní kamerové systémy od svobody všech vašich mobilních zařízení. Naše nejoblíbenější funkce na naší mobilní aplikaci je "Žít vypadat" video a obrázky, což vám umožní okamžité ověření vaší oblasti dohledu.

 

VLASTNÍ a OEM řešení

Naše oddělení RandD tvoří tým odborníků, kteří mají více než 15 let zkušeností v softwaru a hardwaru rozvoje odvětví se liší a dobrý na vlastní a OEM řešení patří:

● Fotoaparát konfigurace přizpůsobení

√ Vlastní konfigurace

√ Vlastní funkce

● Mobilní aplikace přizpůsobení

√ Custom a značkové uživatelská rozhraní

√ Podporu pro specifické oblasti použití

√ analýzy dat a výstrahy funkce

Poskytovatelé služeb ●cloud přístup k přizpůsobení

OEM VÝROBA FORMULÁŘ

Sunwebcam stojí za všechny naše produkty. To je stejný způsob, jak jednáme s našimi dealery. Kontaktujte nás níže.

 

 

JAK TO FUNGUJE

图片3.png

● Kombinuje systém kamery HD kameru, záložní baterie, solární nabíječka, mobilní modem (USB modem), místní úložiště a výpočetní techniky do jednoho integrovaného kompaktních zařízení, který je napájen z malých solárních panelů (součástí balení) a vestavěné baterie systém poskytuje pokračovat v činnosti na několik dní i v případě, že neexistuje žádný solární vstup.

● Kamerový systém komunikuje přes mobilní data nebo Wi-Fi připojení k fotoaparátu Software a cloudové služby.

● Kamerový systém automaticky odešle shromážděná času zachycení nebo na vyžádání obrázky a video streamy do kamery software pro prohlížení.

● Uživatelé přihlášení do softwaru kamery z PC nebo mobilní zařízení ovládat kamery nebo prohlížení obrázků a videí.

● Naše cloudová služba je hostována na Amazon Web Services (AWS), přední poskytovatel cloud computingu a vysoce škálovatelné, vysoce spolehlivé a celosvětové hostitelských služeb. Kamerový systém je postaven na tomto rock pevné základy poskytovat bezpečné a spolehlivé ukládání dat a přístup k vaší kamery.MOBILNÍ APLIKACE

Mobilní aplikace je software grafického uživatelského rozhraní pro konfiguraci a ovládání kamery Sunwebcam. Mezi klíčové funkce patří:

■ Na vyžádání snímání

■ Video streaming

■ Podporuje Sunwebcam kamery přes mobilní nebo Wi-Fi

■ více uživatelů současně připojených uživatelů

■ Více úrovní přístupu řízení

■ Sdílení a export obrázků a webových stránek

■ Zobrazení více kamer z jednoho účtu

image003_副本.png