+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Domů > Zprávy > Obsah

Aplikace 34G Video monitorovací technologie v předcházení lesním požárům

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Jul 22, 2017

Lesní požár je jedním z nejvýznamnějších lesní katastrofy na světě, s neustálým rozvojem zalesňování v Číně, požární prevence je nejvyšší prioritou. Hlavní funkcí předcházení lesním požárům, kamerový systém, je identifikovat kouř a oheň přesně a efektivně, po zavedení nové technologie 3/4 G, high-definition video přenos a rozpoznávání obrazu, velitel požární může vzdáleně zobrazení v reálném čase video dohled přes mobilní telefony a počítače, tak, aby účinně vylepšen výkon lesní požár prevence kamerového systému.

Požární ochrany video monitorovací systém byla jedním z významných prostředků předcházení lesním požárům a sledování v naší zemi, po zadání éra inteligentní, nová generace front-end zařízení s vysokou přesností míč typ gramofonu a požáru kouř uznání algoritmus kompletu, zkrátit dobu plavby, vylepšuje poziční přesnost a uznání schopnosti, systém může realizovat "včasné odhalení, přesné alarm, přesné umístění fire"

Na současném trhu software lesní Požární prevence video monitorovací systém má různé funkce, hardwarové vybavení nerovnoměrné, nedostatek jednotného designu, výroby a používání norem, za tímto účelem, The státní lesní správy vydané "na technické specifikace lesa protipožární prevence kamerový systém"na 18 ledna, 2016, na 1. června byl formálně implementovány standardníSt. Složení oborových norem urychlit šíření vědecké a technické úspěchy, standardizovat pořadí konkurence na trhu a dosažení jednotné velení a jednotný dispečink předcházení lesním požárům.