+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Domů > Zprávy > Obsah

4G kamery vedly k rozvoji MHD monitorování

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: May 12, 2017

Dnes mnoho z našich systémů stále spoléhají na IP video dohled, to je také velké pole pro naši celou zemi prudce rozvíjet. Mnoho systémů veřejné dopravy využívají nejnovější IP kamerový systém ke sledování provozu celý autobus. Dohledový systém vyžaduje spoustu IP kamer 4G. To proto, že 4G kamery mohou řídit rozvoj veřejné dopravy monitorování.

Podle zaměstnanců příslušného projektu autobus monitorovací systém vynalezl první soukromé společnosti, která provozuje systém veřejné dopravy. Oni původně navržen takový systém aby chránit jejich Sishourenyuan není tím, že někteří zločinci útok. Po tom však to pomalu vyvinul monitorovací mechanismus. Je monitorovací systém, zločinný prvky sblížily hodně, tak, aby trestný čin byl také snížen.

1(001).jpg

2(001).jpg

Autobus monitorovací systém je často souvisí s provozem a plánovací systém. Jako výsledek Pokud autobus dopravní nehody se nebojí, mohou upravit odletové tratě v čase, můžete také kontaktovat Centrum zabezpečení rychleji. Pokud existují nějaké problémy s vaší cestujícími, můžete se také obrátit velínu pomocí některé telefonáty ze systému, tím lépe chránit osobní bezpečnost cestujícího

Obvykle máme několik 4G kamery nainstalované na každý autobus, pak mohou být lépe uloženy informace v autě. Uložené informace pravidelně převádíme do našeho monitorovacího centra, v případě potřeby. To je také hlavním vrcholem monitorování sítě, takže věříme, že na popud kamer 4G. Náš autobus sledování je určitě lepší rozvoj.