+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Domů > Řešení > Obsah

Sunwebcam solární bezdrátové bezpečnostní kamery

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Mar 14, 2018

Kurz pro bezpečnostní kamera nastavení závisí na jaký druh sunwebcam solární bezdrátový kamerový systém toužíte, funkce, které máte na mysli například vzdálené sledování využití chytrých telefonů a tabletů a konečně různé bezpečnostní video kamery můžete druhou sadu nahoru kolem své kanceláře či domova.

1.jpg

Sunwebcam 3G / 4G Solární Powered fotoaparát


Mám si koupit sunwebcam solární bezdrátové bezpečnostní kamerový systém?

Pro lokality, které jsou ještě více než 40 metrů budete potřebovat sunwebcam solární bezdrátové bezpečnostní kamery s nastavitelným objektivem nebo ustálené pohledu objektivu. Vidíte, jak čtvrt míle v závislosti na jaký objektiv využijete, a přesto budete mít užší výhled. Můžete dokonce využít PTZ kamera, které můžete posouvat a zoom do určitého umístění. Ujistěte se, přizpůsobit video kamery s správného objektivu při automobily se stahují do hodně získat konkrétní informace jako jsou značky a motorista tváře. Sunwebcam solární 4G fotoaparát má automatické rozpoznání a noční vidění, to bude e-mail, když někdo objeví v obrázku, zašle vám e-mailová oznámení.


Základní nebo analogové HD bezpečnostní elektronické kamery ve skutečnosti vám může poskytnout stejné informace jako IP kamery na délku, pořízených po koncept umístění. Pokud se snaží pokrýt brána nebo pasáž, i s nízkým rozlišením elektronické kamery budete mít vynikající fotografie Pokud videokamera je dát do 15 stop od přesně to, co si připravit k pokrytí. V případě, že budete muset jít ještě více do stavu kolem 40 metrů, budete muset učinit využít větší rozlišení sunwebcam solární bezdrátové bezpečnostní kamery. Budete ještě dostat obličeje funkcí, tetování a jiné málo informací.

2.jpg

Sunwebcam 3G / 4G Solární Powered PTZ kamera


2 primární pokyny pro bezpečnostní elektronické kamery jsou umístění a funkci. IP kamery jsou fantastické, v případě, že zakoupíte vyšší end vzory můžete pokrýt více umístění a další informace z oblasti, význam, lze pokrýt více umístění s méně videokamery. Nevýhodou k elektronické kamery IP je náklady na elektronické kamery a sítě dopravní zácpě. Dobré IP kamera se může lišit od $150 až 400 dolarů, zatímco větší konec IP elektronické kamery se může lišit od $500 do 1200 Kč. IP kamery jsou navíc Web podrobnosti prasata. Na vypnuto příležitost, kterou máte rutina DSL nebo vysoce kvalitní Web usazené ve vaší lokalitě Připravte se, vydržet mírný Web asociace. Ale náš sunwebcam solární 4G fotoaparát má umístění SIM karty, což umožňuje kamera signál každou chvíli. Abyste mohli přijímat obrázky a video v telefonu neustále.

Přečtěte si více o sunwebcam solární fotoaparát:http://www.gatesea.com.