+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategorie

Domů > Řešení > Obsah

Sunwebcam 3G / 4G Solární Powered fotoaparát

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Mar 13, 2018

Solární bezpečnostní kamery jsou všude. Všude vypadáš tam neustále, zdá se, alespoň jednoho překvapení videokamery dohled nad umístění a vynikající faktor. bezpečnostní elektronické kamery záznam ať to jde dál, neustále dávat pozor na umístění a nabízejí ideální důkaz, je-li něco konat v rámci jeho zobrazení.

图片1.png 

Sunwebcam 3G / 4G Solární Powered fotoaparát

 

Jak bezpečnostní kamery předem v oblasti inovací, nakonec jsou více převládající. Nejsou prostě objevil v bankách a dalších místech společnosti; i domy využití využívání uzavřeným okruhem televizi (CCTV) video kamer, dodávající vlastníky a zabezpečení. Tento příspěvek bude přímo v získávání ideální typsunwebcam 3G / 4G solární powered fotoaparátpro váš domov.

 

 

Nejlepší místa pro elektronické bezpečnostní kamery

Například bullet návrhu vačky využívá pouzdře, které je odolné proti počasí a můžete vidět cca 35 metrů a má vidět úhel 70 stupňů, takže je nejlepší úhel, kamera může dosáhnout bez křivící fotografii. Infračervené kamery můžete vidět i ve tmě, efektivní vidět stejně jako 25 metrů, možná i dále s nějaké světlo. Video kamera den/noc je zcela nový druh cam, s využitím další jemné zobrazovací chip, který dovoluje vidět v nízkých světelných podmínek, dokonce i mnohem lepší než infračervené kamery, avšak existence skla může ovlivnit rozlišení obrazu. C-zamontované videokamery může být změněn a v závislosti na objektivy, které využívá, může zvětšení do určitého umístění. Konečně, typ elektronických kamer s kopulovým krytem jsou nejodolnější, efektivní v zvedl proti hit od IP65 Vodotěsné úroveň.

 

Chcete-li získat optimální ochranu, musíš pochopit, kam umístit bezpečnostní elektronické kamery, spolu s kterou sunwebcam 3 G/4 G solární powered fotoaparát výhody tohoto umístění. Vjezdy jsou dobrým příkladem, zejména když cam může dostat obrázky s vysokým rozlišením. To umožňuje videokamera k zaznamenání tváře všichni chůzi v. Na druhé straně elektronickým fotoaparátům, které lze vidět velké úhly výhoda místa kde hodně aktivity dochází, spolu s místa, které dům poklady.

 

Tam jsou různé bezpečnostní kamery vybrat ze. Některé z nich jsou tvořeny bullet design, infračervený port, den/noc, C-mount a video kamery s kopulovým krytem každý z nich má své vlastní odlišné funkce, které je oddělit od sebe navzájem, takže přibližně vaše vlastní volba.

 

 

Černobílé nebo barevné?

Barevné rozlišení je rovněž klíčovým prvkem pro sunwebcam 3G / 4G solární powered fotoaparát. Černobílé rozlišení kamery jsou větší výdaje efektivní a mnohem lépe vidí v lokalitách s málo světla. Barevné rozlišení video kamery na straně druhé mají schopnost nabídnout komplexnější přehled o umístění, což umožňuje mnohem lépe určit jednotlivce. Je to především obavy plán rozpočtu, ale je to něco, co stojí za to přemýšlet o tom.

图片2.png 

Sunwebcam 3G / 4G Solární Powered fotoaparát

Bezdrátové nebo pevné?

Oba druhy video bezpečnostní kamery svou práci dohlédněte prostě skvělá však to je také něco, aby zvážila. Mějte na paměti, že bezdrátové kamery jsou přenosné, nepozorovatelný a jednodušší nastavení, zatímco hard-wired elektronické kamery jsou více pevných, ideální pro umístění v místech, která vyžadují konzistentní hodinky.

Další věcí k přemýšlení

 

Při hledání pro sunwebcam 3G / 4G solární powered fotoaparát na www.gatesea.com, mějte na paměti řadu funkcí, které vaše kamera může rovněž využít jako zvuk chytání, noční vidění a zachytit statické záběry. Lze rovněž nastavit televizi získat krmení vašich elektronických kamer a využít hnutí vyzvednutí inovace rychle změnit televizní kanál na elektronické kamery nebo pokud televize opravdu není v použití, nastavte VCR okamžitě nahrávat video, když je pohyb. To je také možné webové připojení, umožňuje vidět video krmení z vašeho počítačového systému nebo možná zasláním e-mailu oznámení jakékoli činnosti zachycen na videu.

 

Můžete dokonce i duševně z porušovatelů zákona s falešné monitorování videokamerami. Je to nákladově efektivní metoda děsivé jednotlivci z cokoliv ve svém domě, vyzařuje dojem, že váš domov má monitorovací systém. To je samozřejmě jen pokud platíte za skutečnou sunwebcam 3G / 4G solární napájení kamery.