+86-760-87808162sales@gatesea.com

O nás

Domů > O nás

图片6.jpg


KDO JSME
Sunwebcamje bezpečnostní kamery značky pod GATESEA technologií,se zaměřením na RandD a výrobazvysoce výkonný 3G / 4G/WIFI IP kamera & Solární bezdrátový venkovní bezpečnostní kameryna světě. Sunwebcam byl vyvinut a patentován nízké spotřeby, bezdrátové hardware a cloud software, který umožňuje end-to-end solární poháněné systémy, které jsou polovičními náklady alternativ a mnohem jednodušší instalaci a správě. Prodáváme naše výrobky ve stavebnictví, zabezpečení webu, průmyslová automatizace, ropy a plynu, zemědělství, prosazování práva a monitorování životního prostředí.


Naše továrna

GateSea Tech spolupracovali s sever velké univerzity pro rozvíjení talentu, úspěšně proměnil nejnovější technologie solární fotovoltaické a bezdrátové kamery produkty výhody, 8 doktorandů a 25 mládenci profesionální odborníci prací pro GateSea Tech RandD týmu, více než 8 % zisku byly investovány do tohoto oddělení každý rok GateSea Tech generovány 20 patentových přihlášek pro nové vynálezy za jeden rok v roce 2015.


1(001).jpg7(001).jpg


2(001).jpg3(001).jpg


4(001).jpg5(001).jpg


6(001).jpg8(001).jpg


9(001).jpg10(001).jpg


Tým a projekty

Připojujeme se projekty patří:

Sledování projektu základní stanice - China Mobile Communication spolupráce

Sledování projektů zemědělských - čínské akademie Sciencese

Sledování projektů zemědělských - Beijing Normal University

Projekt výstavby Monitoring - Jun hua nemovitostí

Z výstavby monitorování projektu (OEM kamery a platforma) – slavný bezpečnostní řešení společnosti

Projekt ekologické Mnitoring – jeden bezpečnostní řešení společnosti


Náš produkt

CO NABÍZÍME
Solární bezdrátový venkovní bezpečnostní kamery
Sunwebcam prodává a podporuje 3G / 4G/WIFI IP kamera s možností solární napájení vysoký výkon pro různé aplikace.
Vlastní a OEM řešení
Budeme rádi diskutovat o vlastních aplikací a konfigurací, aby váš projekt uspěl.


Použití výrobku

Prodáváme naše výrobky ve stavebnictví, zabezpečení webu, průmyslová automatizace, ropy a plynu, zemědělství, prosazování práva a monitorování životního prostředí.


Náš certifikát

Všechny produkty prošel předpisy povinné certifikace Čína (CCC), některé produkty certifikována CE, UL a FCC předpisy.

Patent produkt včetně IP67 vodotěsné rychlost, Patent na vynález (baterie), vzorek výrobku (Design).


Výrobní zařízení

S nejmodernější Německo značek fotovoltaické, solární panely, laminovací stroj, solární řezání laserem, vysokou přesností čip třídičů, Siemens širokopásmové pulsní stárnutí linie roční kapacity společnost dosáhla špičkovou produktivitu 1.7MW fotovoltaický modul a 5000 sad solární kamera.


Výrobní trh

Inspirovat novou vizi

Jste si všimli, je sáček netkané textilie tištěné "profesionální solární fotoaparát a řešení manufaktury" se objeví ve všech našich stránek projektu, následoval GateSea Tech inženýrů po celé Číně, dokonce i na zahraniční staveniště... Po přechodné zastavení na každém místě jsme opustil slavné solární fotoaparát, pak se připravte na další cíl. Je to běžné, stejně jako my, ale naše jednoduché štěstí, náš trvalý závazek k odpovědnosti, se můžete cítit se dozvíte spoustu pozoruhodných kvalit když víte více o nás, jsme vždy na cestách pro životní prostředí přátelský svět, a jsme opravdu vděčný za váš společník.


Naše služba

Naše oddělení RandD tvoří tým odborníků, kteří mají více než 15 let zkušeností v softwaru a hardwaru rozvoj odvětví se liší a dobrý na vlastní a OEM řešení patří:

· Přizpůsobení konfigurace kamery

· Vlastní konfigurace

· Vlastní funkce

· Mobilní aplikace přizpůsobení

Vlastní a značkové uživatelská rozhraní

Podpora pro určité pole aplikace

Datum analytics a výstrahy funkce

· Poskytovatelé cloudových služeb přístup k přizpůsobení

图片7.png  
 
KDO JSME
Naše RandD oddělení se skládá z týmu odborníků, kteří mají více než 15 let zkušeností v softwaru a hardwaru rozvoje bezpečnosti fotoaparát sektoru a mají poskytovat inovativní produkty a technologie za konkurenceschopné ceny.
图片8.png 
 SILNÉ TECHNICKÉ TÝM
Poskytujeme silnou technickou podporu pro OEM řešení, speciální konstrukce, ropa a plyn, zemědělství a životního prostředí, monitorování projektů a vlastní.
图片9.png

 
PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE
Průlomy ve snižování příkon kamer a Inteligentní nabíjení solární baterie. To učinil, solární energie, spolehlivé, efektivní a mnohem nižší náklady než u současné generace systémů.
图片10.png  
 
DOSTUPNÁ CENA
Sunwebcam profesionální web kamery jsou polovinu levnější alternativy. Vážně Podívejte se na porovnání.


PROČ SI NÁS VYBRAT?

Sunwebcam je nový druh web kamer. Existují 3 důvody se domnívat, Sunwebcam:
·Patentované technologie-objevy snížit spotřeba kamer energie a Inteligentní nabíjení solární baterie. To učinil, solární energie, spolehlivé, efektivní a mnohem nižší náklady než u současné generace systémů.

·Certifikáty-IP67 Vodotěsné rychlost Patent na vynález (baterie) vzor za produktový Design.

·Silné technické tým– poskytuje silnou technickou podporu pro řešení OEM, speciální pro výstavbu, ropa a plyn, zemědělství, elektrické energie mřížky bezpečnostní a environmentální monitorování projektů a vlastní.

·Dostupná cena– Sunwebcam profesionální web kamery jsou polovinu levnější alternativy. Vážně Podívejte se na porovnání.


V současné době hledají nové kanály partnerů a vítáme příležitost slyšet od společností, kteří by chtěli prodávat naše výrobky do své vlastní kanály. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailuinfo@sunwebcam.comnebo volání + 86 76087808162 technické informace nebo další ceny.